Aukeratu zure herrialdea edo eskualdea.

Close
Hasi saioa Eman izena E-mail:Info@Ocean-Components.com
0 Item(s)

FTLX3612M316

Finisar CorporationFinisar Corporation
Finisar Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.

Produktuen ikuspegi orokorra

Zenbakiaren zenbakia: FTLX3612M316
Fabrikatzaileak / Marka: Finisar Corporation
Produktuaren Deskribapena TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Fitxak: FTLX3612M316.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 5103 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 5103 pcs
Eskatu aurrekontua
Beharrezko eremuak bete zure kontaktuen informazioarekin. Sakatu " SUBMIT RFQ " zurekin harremanetan jarriko gara zure posta elektronikoz. Edo bidali iezaguzu:Info@Ocean-Components.com
  • Xede Prezioa:(USD)
  • Kopurua:

Eman iezaguzu zure helburuko prezioa bistaratutakoa baino handiagoa den kantitatea bada.

  • Zenbakiaren zenbakia
  • Enpresaren izena
  • Harremanetarako Izena
  • E-mail
  • Mezua

FTLX3612M316ren zehaztapenak

Zenbakiaren zenbakia FTLX3612M316 fabrikatzailea Finisar Corporation
deskribapena TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5103 pcs Datuen fitxa FTLX3612M316.pdf
Uhin-luzera 1565nm Tentsioa - hornidura 3.3V, 5V
Series - Beste izenak 1121716
Muntaketa mota Pluggable, XFP Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Fiber Optic Transceiver Module Fibre Channel Links 9.95 ~ 11.3Gbps 1565nm 3.3V, 5V LC Duplex Pluggable, XFP
Datu-tasa 9.95 ~ 11.3Gbps Konektore mota LC Duplex
eskaerak Fibre Channel Links

Bidalketa

★ DOAKO ENVIAMENTO VIA DHL / FEDEX / UPS 1.000 euro baino gehiagoko agindua izanez gero.
(ZIRKITU Integratuetarako, Zirkuitu Babeserako, RF / IF eta RFIDerako, optoelektronikarako sentsoreak, transduktoreak, transformadoreak, isolatzaileak, konmutadoreak, erreleak)

FedEx www.FedEx.com 35,00 $ tik aurrera oinarrizko bidalketa-tasa gunearen eta herrialdearen araberakoa da.
DHL www.DHL.com 35,00 $ tik aurrera oinarrizko bidalketa-tasa gunearen eta herrialdearen araberakoa da.
UPS www.UPS.com 35,00 $ tik aurrera oinarrizko bidalketa-tasa gunearen eta herrialdearen araberakoa da.
TNT www.TNT.com 35,00 $ tik aurrera oinarrizko bidalketa-tasa gunearen eta herrialdearen araberakoa da.

★ Entregatzeko denborak 2-4 egun beharko ditu mundu osoko herrialde gehienetara DHL / UPS / FEDEX / TNT-k bidalita.

Jar zaitez gurekin harremanetan bidalketaren inguruko zalantzarik izanez gero. Posta elektroniko bidez info@Ocean-Components.com
FedexDHLUPSTNT

AFTER-SALES BERMEA

  1. Ocean-Components.com-ko produktu bakoitzari 1 URTEko bermea eman zaio. Epe horretan, doako mantenimendu teknikoa eskain diezaiokegu gure produktuei buruzko arazoren bat izanez gero.
  2. Jaso ondoren gure produktuei buruzko kalitate arazoak topatzen badituzu, probatu eta baldintzarik gabeko itzulketa eskatu ahal izango duzu frogatzen bada.
  3. Produktuak akastunak badira edo funtzionatzen ez badute, 1 URTEKO epean itzul gaitzazu, salgaien garraio eta aduana gastuak gure gain hartzen ditugu.

Erlazionatutako etiketak

Produktu erlazionatuak

FTLX3612M319
FTLX3612M319
fabrikatzaileak: Finisar Corporation
deskribapena: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Stockean: 4910 pcs
Deskarga: FTLX3612M319.pdf
RFQ
FTLX3612M315
FTLX3612M315
fabrikatzaileak: Finisar Corporation
deskribapena: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Stockean: 5775 pcs
Deskarga: FTLX3612M315.pdf
RFQ
FTLX2672D333
FTLX2672D333
fabrikatzaileak: Finisar Corporation
deskribapena: TXRX 1271NM/1331NM DFB, PIN, 10G
Stockean: 680 pcs
Deskarga:
RFQ
FTLX2471DC031
FTLX2471DC031
fabrikatzaileak: Finisar Corporation
deskribapena: TXRX CWDM 1310NM DFB SFP+
Stockean: 335 pcs
Deskarga: FTLX2471DC031.pdf
RFQ
FTLX2672D327
FTLX2672D327
fabrikatzaileak: Finisar Corporation
deskribapena: TXRX 1271NM/1331NM DFB, PIN, 10G
Stockean: 757 pcs
Deskarga:
RFQ
FTLX3612M314
FTLX3612M314
fabrikatzaileak: Finisar Corporation
deskribapena: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Stockean: 5463 pcs
Deskarga: FTLX3612M314.pdf
RFQ
FTLX3612M317
FTLX3612M317
fabrikatzaileak: Finisar Corporation
deskribapena: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Stockean: 5063 pcs
Deskarga: FTLX3612M317.pdf
RFQ
FTLX2471DC033
FTLX2471DC033
fabrikatzaileak: Finisar Corporation
deskribapena: TXRX CWDM 1310NM DFB SFP+
Stockean: 396 pcs
Deskarga: FTLX2471DC033.pdf
RFQ
FTLX3612M322
FTLX3612M322
fabrikatzaileak: Finisar Corporation
deskribapena: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Stockean: 4357 pcs
Deskarga: FTLX3612M322.pdf
RFQ
FTLX3612M318
FTLX3612M318
fabrikatzaileak: Finisar Corporation
deskribapena: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Stockean: 5493 pcs
Deskarga: FTLX3612M318.pdf
RFQ
FTLX3612M321
FTLX3612M321
fabrikatzaileak: Finisar Corporation
deskribapena: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Stockean: 5856 pcs
Deskarga: FTLX3612M321.pdf
RFQ
FTLX3612M320
FTLX3612M320
fabrikatzaileak: Finisar Corporation
deskribapena: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Stockean: 3989 pcs
Deskarga: FTLX3612M320.pdf
RFQ

Industria Berriak

Arduinok biharko covid-19 konferentzia egingo du
Kovid-19ari aurre egiteko haizagailuak, arnasguneak edo bestelako gailuak diseinatu eta fabrikatzeko...
Raytheon-ek Space Force OCX kontratua irabazi du IBM III-rako GPS kit aldatzeko
Hewlett Packard Enterprise-ko sistemekin GPS konstelazioa kudeatzeko erabiltzen diren IBM ordenagail...
500W PSU itsas zametarako
24V banatutako hornidura nominala (18 eta 36V sorta) ENMA500D24 / 2 × 27-CC-k 27A ccA 20A irteera i...
Melexisek efektu elektrikoko sentsorearen IC sentsorea jarri du abian
Eragiketa tenperatura -40 artean℃  eta 160 ℃, konpainiak dio gailuak linealtasun altua egonkortas...
Nasa-k SpaceX to lunar Gateway enpresarentzako merkantzia-kontratua esleitzen du
Gateway Logistics Services kontratuaren baldintzek SpaceX-ek behar du presurizatu gabeko eta kutsatu...
Covid-19 3d inprimatzeko maskara onartua - MJF inprimagailuentzat bakarrik dago
Pragako Txekiar Unibertsitate Teknikoan diseinatua, Informatika, Robotika eta Zibernetika Institutua...
Toshiba-k 80 V N-kanaleko potentzia bi mosfet jarri ditu abian
Gailuak galera baxuko funtzionamendua garrantzitsua den aplikazioetarako egokiak direla esan daiteke...
Raspberry Pi-k elikatutako quad NASa Radxa SATA HAT-ekin
SATA Dual / Quad Quad Penta SATA HAT Dual / Quad SATA HAT Raspberry Pi 4-ra eta ROCK Pi 4-rako disei...
US Space Force-k mikro objektuen jarraipena egiten du Space Fence radar zaintzarekin
Sistema AEBetako Espazio Zaintza Sareko bilaketa radar sentikorrena izango da eta objektuak marmola ...