Aukeratu zure herrialdea edo eskualdea.

Close
Hasi saioa Eman izena E-mail:Info@Ocean-Components.com
0 Item(s)

FAP6DSMLC

HellermannTytonHellermannTyton
FAP6DSMLC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.

Produktuen ikuspegi orokorra

Zenbakiaren zenbakia: FAP6DSMLC
Fabrikatzaileak / Marka: HellermannTyton
Produktuaren Deskribapena CONN COUPLER RCPT LC-LC 12-PLEX
Fitxak: 1.FAP6DSMLC.pdf2.FAP6DSMLC.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 1349 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 1349 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
$28.242
Eskatu aurrekontua
Beharrezko eremuak bete zure kontaktuen informazioarekin. Sakatu " SUBMIT RFQ " zurekin harremanetan jarriko gara zure posta elektronikoz. Edo bidali iezaguzu:Info@Ocean-Components.com
  • Xede Prezioa:(USD)
  • Kopurua:
Guztira:$28.242

Eman iezaguzu zure helburuko prezioa bistaratutakoa baino handiagoa den kantitatea bada.

  • Zenbakiaren zenbakia
  • Enpresaren izena
  • Harremanetarako Izena
  • E-mail
  • Mezua

FAP6DSMLCren zehaztapenak

Zenbakiaren zenbakia FAP6DSMLC fabrikatzailea HellermannTyton
deskribapena CONN COUPLER RCPT LC-LC 12-PLEX Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1349 pcs Datuen fitxa 1.FAP6DSMLC.pdf2.FAP6DSMLC.pdf
Mota Coupler Simplex / Duplex 12-Plex
Series - Beste izenak 855-04225
89306337584
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Panel Mount, Snap-In
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Modu Singlemode
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Plastic
Ferrule Materiala Phosphor Bronze Ezaugarriak Dust Cap
Deskribapen zehatza Coupler Fiber Optic Connector LC Receptacle To LC Receptacle Panel Mount, Snap-In Bihurtu (egokitzaile amaiera) LC Receptacle
Bihurtu (egokitzaile amaiera) LC Receptacle Kolore Blue

Bidalketa

★ DOAKO ENVIAMENTO VIA DHL / FEDEX / UPS 1.000 euro baino gehiagoko agindua izanez gero.
(ZIRKITU Integratuetarako, Zirkuitu Babeserako, RF / IF eta RFIDerako, optoelektronikarako sentsoreak, transduktoreak, transformadoreak, isolatzaileak, konmutadoreak, erreleak)

FedEx www.FedEx.com 35,00 $ tik aurrera oinarrizko bidalketa-tasa gunearen eta herrialdearen araberakoa da.
DHL www.DHL.com 35,00 $ tik aurrera oinarrizko bidalketa-tasa gunearen eta herrialdearen araberakoa da.
UPS www.UPS.com 35,00 $ tik aurrera oinarrizko bidalketa-tasa gunearen eta herrialdearen araberakoa da.
TNT www.TNT.com 35,00 $ tik aurrera oinarrizko bidalketa-tasa gunearen eta herrialdearen araberakoa da.

★ Entregatzeko denborak 2-4 egun beharko ditu mundu osoko herrialde gehienetara DHL / UPS / FEDEX / TNT-k bidalita.

Jar zaitez gurekin harremanetan bidalketaren inguruko zalantzarik izanez gero. Posta elektroniko bidez info@Ocean-Components.com
FedexDHLUPSTNT

AFTER-SALES BERMEA

  1. Ocean-Components.com-ko produktu bakoitzari 1 URTEko bermea eman zaio. Epe horretan, doako mantenimendu teknikoa eskain diezaiokegu gure produktuei buruzko arazoren bat izanez gero.
  2. Jaso ondoren gure produktuei buruzko kalitate arazoak topatzen badituzu, probatu eta baldintzarik gabeko itzulketa eskatu ahal izango duzu frogatzen bada.
  3. Produktuak akastunak badira edo funtzionatzen ez badute, 1 URTEKO epean itzul gaitzazu, salgaien garraio eta aduana gastuak gure gain hartzen ditugu.

Erlazionatutako etiketak

Produktu erlazionatuak

FAP6SMMSC
FAP6SMMSC
fabrikatzaileak: HellermannTyton
deskribapena: CONN COUPLER RCPT SC-SC 6-PLEX
Stockean: 1972 pcs
Deskarga: FAP6SMMSC.pdf
RFQ
FAP6DSMSC
FAP6DSMSC
fabrikatzaileak: HellermannTyton
deskribapena: CONN COUPLER RCPT SC-SC 12-PLEX
Stockean: 1007 pcs
Deskarga: FAP6DSMSC.pdf
RFQ
FAP6MTRJ
FAP6MTRJ
fabrikatzaileak: HellermannTyton
deskribapena: CONN COUPLR RCPT MTRJ-MTRJ 6PLEX
Stockean: 1787 pcs
Deskarga: FAP6MTRJ.pdf
RFQ
FAP6MMST
FAP6MMST
fabrikatzaileak: HellermannTyton
deskribapena: CONN COUPLER RCPT ST-ST 6-PLEX
Stockean: 2223 pcs
Deskarga: FAP6MMST.pdf
RFQ
FAP6MQMTP
FAP6MQMTP
fabrikatzaileak: HellermannTyton
deskribapena: CONN COUPLER RCPT MTP-MTP 6-PLEX
Stockean: 548 pcs
Deskarga: FAP6MQMTP.pdf
RFQ
FAP6DMMLC
FAP6DMMLC
fabrikatzaileak: HellermannTyton
deskribapena: CONN COUPLER RCPT LC-LC 12-PLEX
Stockean: 1467 pcs
Deskarga: FAP6DMMLC.pdf
RFQ
FAP6DMMSC
FAP6DMMSC
fabrikatzaileak: HellermannTyton
deskribapena: CONN COUPLER RCPT SC-SC 12-PLEX
Stockean: 1102 pcs
Deskarga: FAP6DMMSC.pdf
RFQ
FAP6DMMQLC
FAP6DMMQLC
fabrikatzaileak: HellermannTyton
deskribapena: CONN COUPLER RCPT LC-LC 12-PLEX
Stockean: 1294 pcs
Deskarga: FAP6DMMQLC.pdf
RFQ
FAP3DMMSC
FAP3DMMSC
fabrikatzaileak: HellermannTyton
deskribapena: CONN COUPLER RCPT SC-SC 6-PLEX
Stockean: 1868 pcs
Deskarga: FAP3DMMSC.pdf
RFQ
FAP12WBUDLCZ
FAP12WBUDLCZ
fabrikatzaileak: Panduit
deskribapena: LC OS1/OS2 FAP LOADED WITH TWELV
Stockean: 475 pcs
Deskarga: FAP12WBUDLCZ.pdf
RFQ
FAP6DMMQSC
FAP6DMMQSC
fabrikatzaileak: HellermannTyton
deskribapena: CONN COUPLER RCPT SC-SC 12-PLEX
Stockean: 1211 pcs
Deskarga: FAP6DMMQSC.pdf
RFQ
FAP6MMTP
FAP6MMTP
fabrikatzaileak: HellermannTyton
deskribapena: CONN COUPLER RCPT MTP-MTP 6-PLEX
Stockean: 545 pcs
Deskarga: FAP6MMTP.pdf
RFQ

Industria Berriak

Arduinok biharko covid-19 konferentzia egingo du
Kovid-19ari aurre egiteko haizagailuak, arnasguneak edo bestelako gailuak diseinatu eta fabrikatzeko...
Raytheon-ek Space Force OCX kontratua irabazi du IBM III-rako GPS kit aldatzeko
Hewlett Packard Enterprise-ko sistemekin GPS konstelazioa kudeatzeko erabiltzen diren IBM ordenagail...
500W PSU itsas zametarako
24V banatutako hornidura nominala (18 eta 36V sorta) ENMA500D24 / 2 × 27-CC-k 27A ccA 20A irteera i...
Melexisek efektu elektrikoko sentsorearen IC sentsorea jarri du abian
Eragiketa tenperatura -40 artean℃  eta 160 ℃, konpainiak dio gailuak linealtasun altua egonkortas...
Nasa-k SpaceX to lunar Gateway enpresarentzako merkantzia-kontratua esleitzen du
Gateway Logistics Services kontratuaren baldintzek SpaceX-ek behar du presurizatu gabeko eta kutsatu...
Covid-19 3d inprimatzeko maskara onartua - MJF inprimagailuentzat bakarrik dago
Pragako Txekiar Unibertsitate Teknikoan diseinatua, Informatika, Robotika eta Zibernetika Institutua...
Toshiba-k 80 V N-kanaleko potentzia bi mosfet jarri ditu abian
Gailuak galera baxuko funtzionamendua garrantzitsua den aplikazioetarako egokiak direla esan daiteke...
Raspberry Pi-k elikatutako quad NASa Radxa SATA HAT-ekin
SATA Dual / Quad Quad Penta SATA HAT Dual / Quad SATA HAT Raspberry Pi 4-ra eta ROCK Pi 4-rako disei...
US Space Force-k mikro objektuen jarraipena egiten du Space Fence radar zaintzarekin
Sistema AEBetako Espazio Zaintza Sareko bilaketa radar sentikorrena izango da eta objektuak marmola ...